ThirstOfBlood

Forum Clanu ThirstOfBlood

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-05-28 12:48:31

Nahtir

Admin

Zarejestrowany: 2009-05-28
Posty: 9
Punktów :   

Kilka słów o sobie ;)

Witam wszystkich

Wiem, że teraźniejsza ekipa zna się bardzo dobrze. Z wieloma z was znam się osobiście i cenię naszą przyjaźń, która trwa od kilku dobrych lat. Mimo to proszę każdego z was o przedstawienie się i napisanie kilku słów o sobie. Przyda się to kiedy dojdą nowi Clanowicze Zacznę od siebie.

Mam na imię Krzysiek (nick w grze Nahtir), z L2 mam styczność od 2005r. a zatem gram z przerwami 4 lata. Jeśli chodzi o L2 to jest to jedna z wielu gier typu mmorpg w które grałem, jednak po przerwie kilku miesięcznej tęskni się za Rb, zdobywaniem zamków, pvp, masspvp ale najbardziej za ludźmi z którymi spędziło się tyle godzin i zżyło, poprzez różne przygody w L2 : wzajemna pomoc materialna jak i braterska walka ramię w ramię do ostatniej kropli krwi, poświecenie się w imię ogółu za to wszystko pragnę każdemu z was podziękować za te wszystkie lata wspólnej gry i zabawy.Oprócz gier interesuje się sportem: wycieczki rowerowe, basen, siłownia.Lubie również oglądać filmy(które mi dostarczacie thx ) zarówno klasyka kina jak i nowości.Hmm książki szczególnie fantastyczne Władca Pierścieni, Jednym Zaklęciem długo by wymieniać itd. I oczywiście KOBITKI !!! ale to się tyczy chyba każdego z nas ;P

Pozdrawiam All Nahtir

Offline

 

#2 2009-05-28 19:45:10

Endo

Admin

3705411
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-05-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kilka słów o sobie ;)

Bry ;]

Nazywam się Andrzej (nick: Endo, bo Redo mi zakosił jakiś noob) mieszkam w Katowicach, w L2 gram z przerwami około 4 lata... Lubię grać ;] , czytać książki Fantasy i oglądać filmy... które Nahtir często pożycza xD Aktualnie dostałem pracę na stacji BP jako sprzedawca także grać będę nieregularnie.

Offline

 

#3 2009-05-29 09:42:55

Windman

Admin

Zarejestrowany: 2009-05-28
Posty: 4
Punktów :   
Lvl: SH 60/BD 55

Re: Kilka słów o sobie ;)

Elo elo Mam na imie Sebastian (nick w grze Windman, moje stare ktore moze znacie to Snipper, Artegos).Jestem z Myslowic. Gram w L2 jak powyzej 4 lata z przerwami. Lubie ogladac filmy Lubie grac w gry mmorpg np silkroad, kiedys knight online ale najpardziej to w L2 . Aktualnie jestem po maturze do pazdziernika wolne heheh Rowniez robie na stacji benzynowej wiec nie wiem jak bede grac....Co moge tutaj nabazgrac jeszcze? No mam nadzieje ze bedzie nam sie milo razem gralo

Offline

 

#4 2009-05-29 14:21:59

Nairo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kilka słów o sobie ;)

Jam jest Artur (vel Nairo) syn Bogdana z Katowic leżących po lewej stronie Wisły, 50° 15' N 19° 00' E, 352 m n.p.m. W L2 grywam również od 4 lat jednakże z większymi przerwami niż obecni tu moi Friends ponieważ neta mam słabego i nie wyrabia hehe. Nie lubię zbytnio mmo ale jak Elita gra to przynajmniej chcę po nich sprzątać na polu bitwy . Po maturze, niedługo na wczasy, a potem do roboty (zapewne u wujka w firmie produkcyjnej) i studiować! Teraz mało gram gdyż pomagam dorywczo starszemu w robocie jako tajny agent .
Pozdro dla Elity!!!!

Offline

 

#5 2009-06-11 21:26:25

Hitori

Nowy użytkownik

5099955
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 4
Punktów :   
Lvl: TH 66/EE 65
WWW

Re: Kilka słów o sobie ;)

Nazywam się Patryk (Hitorii) w L2 zaczołem grać w ok. 2006r. Korba(Endo) mnie wkrecił w tę grę gdzie przy okazji poznałem jego przyjaciół z klasy: Krzyśka
( Nahtir), Beny'ego (Windman),Artura (Nairo), Jakuba (Drakker),Rafała (Hapodajek), i Jana (Okej) z niektórymi udało mi sie poznac w realu i mamy ze soba bardzo dobry kontakt myslę ze udalo mi sie w miare czasu wkupic do grupy.Tak ogólnie to mam 15 lat (ur.31.05.1994) pochadzę z Katowic i mieszkam w Katowicach.Uczęszczam do gimnazjum nr 8 w Katowicach (2 gimnazjum na slasku pod wzgledem nauczania).Obecnie pracuje w teatrze rozrywki w Chorzowie jako "aktor" w spektaklu pt."Oliver".Jezeli chodzi o rozrywkę to slucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho najczesciej slucham radia "eska"(99.1) bardzo fajne kawalki tam czasem puszczaja.A jezeli chodzi o sport to do podstawówki chodzilem do klasy sportowej na moim osiedlu cwiczylem koszykowke wychodzilo mi to calekiem nie najgorzej jedznakże niemoglem sie dalej pod tym wzgeldem "edukowac" poniewaz mialem wypadek samochodowy i uleglem kontuzji przez co nieuczeszczam teraz do gimnazjum sportowego, teraz gram w piłke nozna,koszykowa (amatorsko) jezdze tez  na rowerze.To tyle jezeli chodzi o mnie mysle ze was zabardzo nie znudzilem tym moim krótkim życiorysem;p.Mysle ze razem w tym klanie daleko zajdziemy. PoZdrO 4all

Ostatnio edytowany przez Hitori (2009-06-11 21:42:39)

Offline

 

#6 2009-06-14 10:29:39

darklemp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kilka słów o sobie ;)

Elo.! ja mam na imie Sebastian (nick w grze najczesciej Lemp teraz DarkLemp bo zapomialem pasow do Lempa xD)
Mam 16 (prawie 17 lat) z czego 4 gram w l2. Zawsze byly to raczej servery high dlatego dopiero ucze sie gry na lowie ;PP
Mam za soba okolo 8 hero. Ucze sie w liceum ogólnokształcącym w lidzbarku na profilu informatyczno-matematycznym.
Lubie  słuchac muzy najbardziej hip-hop,rap(hemp gru,molesta,dixon 37,peja,słon). Lubie grac w piłke nożna,siate,kosza czyli we wszytko do czego mamy boisko na osiedlu. Najbardziej lubie grac w gry mmo. Grałem juz chyba we wszystko. Guild Wars Nightfall, LOTR, silkroad, metin, tibia, archlord. Na niektore wydałem troche kasy zeby zagrac ale i tak wracvalem do l2. Dlatego juz wiecej gier mmo nie kupuje. Profil na nk http://nasza-klasa.pl/profile/14375602 jak chcecie mnie zobaczyc wejdzcie ;D staram sie sciagnac moich rl do gry ale chyba tlyko 1 wbije. Reszta zostaje na high.
Ok to tyle. Mam nadzieje ze bedzie nam sie dobrze gralo do jutra mam zamiar wbic 61 xP.
PozdrOo ;PP

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gmb.pun.pl www.inz-srodowiska-uksford.pun.pl www.mfox.pun.pl www.magyiachaosu.pun.pl www.blackhawk.pun.pl